Sylwester Medjugorie
30.12 – 07.01.2022

CENA OD OSOBY: 600 zł + 200 euro

CENA OBEJMUJE: przejazd autokarem, 6 noclegów, na miejscu 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja), ubezpieczenie. Dodatkowo 120 złotych na wykonanie testu Antygenowego pozwalającego na wjazd na teren Bośni i Hercegowiny. 

ZALICZKA – po rejestracji wpłata zaliczki 600 w ciągu 14 dni na konto bankowe 35 1240 1095 1111 0010 9288 1489 w tytule przelewu należy wpisać imiona i nazwiska uczestników wyjazdu. Pozostała kwota euro zbierana w autokarze.


W programie m.in

 • wejście na Górę Podbrdo – Górę Objawień, modlitwa w miejscu objawień Gospy (tzw. niebieskie krzyże)

 • Msza Święta na powitanie Nowego Roku 2021, poczęstunek Sylwestrowy i zabawa do białego rana

 • codzienny wieczorny blok modlitewny w kościele św. Jakuba (różaniec, Msza Święta, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, poświęcenie dewocjonaliów), adoracja Najświętszego Sakramentu

 • droga krzyżowa na górze Kriżevac z modlitwą przebaczenia, wyjazd do Tihaliny

 • wspólnota Cenacolo, wspólnota Błogosławieństw, świadectwo Patricka i Nancy, Matczyna wioska, konferencja “O zagrożeniach duchowych” i “Jak nie utracić łaski” 

 • opieka duchowa kapłana

 • Msza Święta na Jasnej Górze na rozpoczęcie i zakończenie wyjazdu

Plan wyjazdu

ODJAZD: z Warszawy około godziny 10.00 (autokar zabiera pasażerów również w Częstochowie). Dokładna godzina i miejsce wyjazdu zostanie przesłana smsem na numer podany przy rejestracji.

TRASA: Polska – Czechy – Słowacja – Węgry – Chorwacja – Bośnia i Hercegowina.

CZAS: z Warszawy około 24h bez noclegu stacjonarnego. W czasie przejazdu posiłki i napoje we własnym zakresie.

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat GMV (500 m od Centrum Medjugorje, pokoje 2-3 osobowe z łazienką i ręcznikami. Kuchnia z lodówką, czajnikiem, kawą i herbatą. Pokoje nie są wyposażone w suszarkę do włosów.  

POWRÓT: Planowany przyjazd do Warszawy około godz. 14:00.

 


Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport, który nie był zgłoszony jako zgubiony lub skradziony

INNE INFORMACJE

 • Możliwość zakupu płyt DVD z nagraniami z danego wyjazdu (10 euro) oraz pamiątkowego zdjęcia grupy pielgrzymkowej (4 euro)

 • Możliwość podpisania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka

 • Możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Konto bankowe: Bank Pekao SA

nr konta (PLN)   35 1240 1095 1111 0010 9288 1489


Jeżeli jesteś zainteresowany tą pielgrzymką wypełnij formularz zapisu:

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WYJAZDU DO MEDJUGORIE
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez stronę internetową "U brata Józefa", zgodnie z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w celu utworzenia listy osób na wydarzenie wymienione w nagłówku formularza. W celu zorganizowania konieczne jest podanie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji usługi przez "U Brata Józefa". Dane osobowe przetwarzane będą przez okres uczestniczenia w wydarzeniu, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  * Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z powyższym Regulaminem organizowanego wydarzenia i zobowiązuję się do jego przestrzegania.  KONTAKT:

  U BRATA JÓZEFA Jarosław Miłkowski
  04-979 Warszawa, ul. Popradzka 17/25
  NIP: 774-234-21-59

  tel. 793 220 915
  e-mail: ubratajozefa@gmail.com