Medjugorie
12.09 – 20.09.2020

PODWYŻSZENIE KRZYŻA

Program jest orientacyjny, kolejność i realizacja poszczególnych punktów programu może ulec zmianie.


Plan wyjazdu

Dzień 1:

ZBIÓRKA O GODZ. 9:30, WYJAZD: Warszawa godz. 10.00 (autokar zabiera pasażerów również w Łukowie, Siedlcach, Częstochowie), CZAS PODRÓŻY z Warszawy około 24h bez noclegu, TRASA PRZEJAZDU: Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, w czasie przejazdu posiłki i napoje we własnym zakresie.

Dzień 2:

DOJAZD DO MEDJUGORJE około godziny 12.00 (zależy od długości przerw i oczekiwaniu na przejściach granicznych). ZAKWATEROWANIE w Pensjonacie GMV (500 m od Kościoła, pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami*) lub w Pensjonacie BATA (750m od Kościoła pokoje 2 osobowe z łazienkami*) *Pokoje nie są wyposażone w suszarkę do włosów. W obu pensjonatach na parterze kuchnia z lodówką i czajnikiem do dyspozycji od 7.00 do 23.00. OBIADOKOLACJA, OPROWADZENIE PO OKOLICY nawiedzenie kościoła pw. Św. Jakuba. BLOK MODLITEWNY (codziennie w okresie letnim) 18:00- 21:00 (17:00-20:00 w okresie zimowym) różaniec tajemnice radosna, bolesna, Eucharystia, koronka pokoju, poświecenie dewocjonaliów, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, tajemnica chwalebna, powrót do pensjonatu.

Dzień 3:

Modlitwa poranna, Śniadanie, Wyjście na górę Objawień (modlitwa różańcowa z rozważaniami), Zejście pod Niebieski Krzyż, Obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 4:

Modlitwa poranna, śniadanie, CENACOLO (wspólnota założona przez matkę Elwirę dla uzależnionych chłopców), świadectwo PATRIKA I NANCY, OAZA POKOJU (wspólnota powstała na prośbę Matki Bożej z Medjugorje), obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 5:

Modlitwa poranna, śniadanie, odwiedzenie MATCZYNEJ WIOSKI + konferencja o zagrożeniach duchowych oraz o walce duchowej, odpoczynek nad wodospadami Kravica, obiadokolacja, Blok modlitewny.

Dzień 6:

Modlitwa poranna, śniadanie, odwiedziny WSPÓLNOTY BŁOGOSŁAWIEŃSTW + konferencja „Oddanie się Trójcy Przenajświętszej przez ręce Maryi, Tichalina, Msza Święta, modlitwa o uzdrowienie, obiadokolacja, adoracja Najświętszego Sakramentu, rozważanie Agonii Pana Jezusa w Ogrójcu (22:00-23:00), od 22:00 czas milczenia.

Dzień 7:

Śniadanie, Droga Krzyżowa z modlitwą przebaczenia, koniec czasu milczenia, obiadokolacja, blok modlitewny, adoracja Krzyża Świętego.

Dzień 8:

Msza Święta, Śniadanie, Wykwaterowanie, Odpoczynek nad Morzem w miejscowości Makarska (w okresie letnim), Wyjazd do Polski, Świadectwa, modlitwa wieczorna.

Dzień 9:

Rano po dojeździe do Polski Msza Święta w Częstochowie, w drodze konferencja „Jak nie utracić łaski”, Planowany przyjazd do Warszawy godz. 12.00 -15.00.


Termin wyjazdu: 12.09 – 20.09.2020

CENA OD OSOBY: 600 zł + 180 euro

CENA OBEJMUJE: przejazd autokarem, 6 noclegów, na miejscu 2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja), ubezpieczenie.

ZALICZKA – po zapisaniu się należy wpłacić kwotę 600zł w ciągu 14 dni na podane poniżej konto lub zadzwonić i ustalić inny termin wpłaty zaliczki.

Można wpłacać za kilka osób. W tytule przelewu KONIECZNIE należy wpisać imiona i nazwiska uczestników oraz termin pielgrzymki.

Pozostała kwota 180 euro będzie zbierana w autokarze. Przyjmowane są płatności tylko w walucie EURO.

WYMAGANY DOKUMENT: WAŻNY dowód osobisty lub paszport, który nie był uprzednio zgłoszony jako zagubiony lub skradziony.

INNE INFORMACJE

 • Możliwość zakupu płyt DVD z nagraniami z danego wyjazdu (10 euro) oraz pamiątkowego zdjęcia grupy pielgrzymkowej (4 euro)
 • Możliwość podpisania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka
 • Możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Konto bankowe: Bank Pekao SA

nr konta (PLN)   35 1240 1095 1111 0010 9288 1489
nr konta (EUR)   50 1240 1095 1978 0010 9288 1519


Jeżeli jesteś zainteresowany tą pielgrzymką wypełnij formularz zapisu:

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WYJAZDU DO MEDJUGORIE
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez stronę internetową "U brata Józefa", zgodnie z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w celu utworzenia listy osób na wydarzenie wymienione w nagłówku formularza. W celu zorganizowania konieczne jest podanie danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu realizacji usługi przez "U Brata Józefa". Dane osobowe przetwarzane będą przez okres uczestniczenia w wydarzeniu, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  * Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z powyższym Regulaminem organizowanego wydarzenia i zobowiązuję się do jego przestrzegania.


  KONTAKT:

  U BRATA JÓZEFA Jarosław Miłkowski
  04-979 Warszawa, ul. Popradzka 17/25
  NIP: 774-234-21-59

  tel. 793 220 915
  e-mail: ubratajozefa@gmail.com